Team Label Solutions

Wij zijn een team van ervaren specialisten in verschillende disciplines. In een innovatieve branche die zich razendsnel ontwikkelt, hechten wij veel waarde aan persoonlijke doorontwikkeling.
Hiermee kunnen wij u voorzien van de laatste technieken, de nieuwste trends en overall een hoge kwaliteit realiseren. Als full service partner werken wij vanuit verschillende disciplines, maar met één doel; u ontzorgen op het print en etiketteer gebied.
Edwin Pijnenburg

Edwin Pijnenburg

Sales director

edwin@labelsolutions.nl

Hans van Gog

Hans van Gog

Sales manager

hans@labelsolutions.nl

Ad Biemans

Ad Biemans

Product specialist

ad@labelsolutions.nl

Mark Vermeulen

Mark Vermeulen

Account manager

mark@labelsolutions.nl

Michel Willemssen

Michel Willemssen

Logistiek manager

michel@labelsolutions.nl

Therold Verberne

Therold Verberne

Verkoopmedewerker binnendienst

therold@labelsolutions.nl

Gerard op het Veld

Gerard op het Veld

Operational director

gerard@labelsolutions.nl

Roel Gielen

Software consultant

roel@labelsolutions.nl

Herman Imminkhuizen

Herman Imminkhuizen

Engineer

herman@labelsolutions.nl

Willem Becx

Engineer

willem@labelsolutions.nl

Martijn Hof

Projectleider

martijn@labelsolutions.nl

William van Rooij

William van Rooij

Service manager

william@labelsolutions.nl

Dennis Raaijmakers

Dennis Raaijmakers

Service engineer

dennis@labelsolutions.nl

Hans van Rij

Hans van Rij

Field service engineer

hansr@labelsolutions.nl

Bert Versteeg

Bert Versteeg

Field service engineer

bert@labelsolutions.nl

Marieke Voss

Marieke Voss

Management assistent

marieke@labelsolutions.nl